Prolong
Produkty PROLONG produkowane są w U.S.A. przez Firmę GOLDENWEST. Nasza firma jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem GOLDENWEST w Polsce.

Produkty PROLONG to substancje ropopochodne stworzone do chemiczno – molekularnej obróbki metali. Technologia ta nazywana AFMT ™ (Anti-Friction Metal Treatment) to jedna z najbardziej strzeżonych tajemnic na świecie.

Produkty PROLONG stosowane są wszędzie tam gdzie dochodzi do kontaktu metalu z metalem, tam gdzie tarcie i wysoka temperatura dokonują procesu zniszczenia (silniki, skrzynie biegów, układy hydrauliczne, wszelkiego rodzaju przekładnie).

Zastosowanie produktów PROLONG ma zapewnić nam kilkakrotne przedłużenie żywotności określonych części metalowych w stosunku do założeń producenta. Najlepszym i ostatecznym z reguły dowodem dla sceptyków na zastosowanie preparatów PROLONG jest to, że zastosowanie preparatu o nazwie „Engine treatment” w silniku samochodowym daje jego właścicielowi wieczystą gwarancję na silnik!!! Nie ma na świecie drugiej Firmy, która nie będąc producentem silników samochodowych udzielałaby na nie wieczystej gwarancji!!! Niestety system ten działa tylko w przypadku kiedy jesteśmy mieszkańcami Stanów Zjednoczonych.

Produkty PROLONG z sukcesami i powodzeniem stosowane są w wielu krajach na świecie w przemyśle motoryzacyjnym, transporcie morskim, w maszynach hydraulicznych, w wojsku i wszędzie tam gdzie chodzi o ochronę części metalowych przed skutkami tarcia, korozji i pracy w wysokiej temperaturze. Stosowanie produktów PROLONG przyczynia się do dłuższego bezawaryjnego użytkowania sprzętu, zmniejsza do minimum konieczność wykonywania kosztownych napraw, eliminuje długie postoje naprawcze, zaoszczędza ogromne kwoty pieniędzy w przypadku napraw sprzętu działającego w trudnych warunkach terenowych (kopalnie, tereny górzyste, kamieniołomy).
AFMT Anti-Friction Metal Treatment	 1 galon (3,78L)
500,00 zł