O firmie

Serdecznie witamy w naszym sklepie!

SKLEP NALEŻY DO P.H. STAŃCZYK W PABIANICACH.

Strona ta została przygotowana z myślą o wszystkich kierowcach, którzy mają dość przepłacania za części i akcesoria motoryzacyjne.

Składamy Państwu ofertę zakupu wszelkich części i akcesoriów związanych z motoryzacją po dużo atrakcyjniejszych i niższych cenach niż to robiliście dotychczas. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, zapytać o potrzebne części , a my zaoferujemy Państwu do wyboru kilka propozycji cenowych różnych producentów. Handlujemy jedynie częściami pochodzącymi z legalnych transakcji , od renomowanych i znanych producentów, produkujących części sprawdzone i niezawodne. Części oferowane przez naszą firmę są fabrycznie nowe, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, oraz objęte są gwarancją.

Ceny jakie są umieszczone przy wybranych pozycjach są cenami zalecanymi przez producentów części, bezpośrednich importerów, dystrybutorów. Z reguły są to ceny bardzo zbliżone do cen transakcji końcowych. Ze względu na to, że nasza firma sama importuje wiele części motoryzacyjnych , zakupów dokonujemy wyłącznie w fabrykach (n p. TAB, LOXA, ZAP-SZNAJDER, SENTECH, i t p…) lub u Generalnych importerów na Polskę (n p. BOSCH, MAGNETI MARELLI, i t p…. ), możemy zaproponować atrakcyjniejsze ceny od konkurentów. W naszej firmie na wiele pozycji asortymentowych udzielamy stale , lub okazjonalnie dodatkowych rabatów przy zakupie.

Dewizą w naszej firmie jest to, aby klient otrzymał części motoryzacyjne dobrej jakości w cenie którą sam wynegocjował.

Bardzo cenimy sobie handel z klientami, którzy walczą o każdą złotówkę – my robimy dokładnie tak samo, kiedy w fabryce negocjujemy cenę zakupu dla naszej firmy.

Części zakupione w naszej firmie dostarczymy Państwu własnym transportem, Firmami Kurierskimi lub Pocztą.

Zostańcie naszymi stałymi klientami!!!