NGK

NGK

V-Line jest dostosowany do wymagań rynku i w najwyższym stopniu praktyczny - unikalna recepta na sukces. Od wprowadzenia w roku 1991 przedsiębiorstwo NGK sprzedało ponad 200 milionów świec zapłonowych tego asortymentu.

Regularnie V-Line dostosowuje się do pojazdów. Obecnie seria obejmuje 39 typów świec zapłonowych i oferuje zawsze optymalną świecę zapłonową do ponad 4 000 zastosowań w pojazdach, co odpowiada około 90% pokrycia rynku. Dzięki systemowi krótkiej numeracji NGK właściwą świecę zapłonową dla samochodu można szybko znaleźć i ponownie zamówić.

Trzy czwarte asortymentu pochodzi z wyposażenia oryginalnego. V-Line obejmuje oprócz standardowych świec zapłonowych także świece zapłonowe platynowe lub podwójne świece zapłonowe platynowe. 22 typy serii V-Line posiadają opatentowany karb typu V w elektrodzie środkowej, który w sposób udowodniony optymalizuje spalanie.

Świece zapłonowe V-Line gwarantują warsztatowi nie tylko najbardziej wydajną pracę, lecz przyczyniają się również do ochrony środowiska dzięki najwyższej pewności zapłonu i efektywności silników.