Z1: Kompletny zestaw do paliwa (silniki benzynowe)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: prolong1
 • Producent: Prolong
 • Dostępność: Jest  (15 szt.)
 • szt.
 • 115,00 zł

Zestaw nr 1: Fuel System Cleaner + Injector Cleaner + Octane Power Boost

Kupując w zestawie oszczędzasz 65 zł!

Fast Fuel™ Gasoline Fuel System Cleaner 12 oz (354 ml)

„Fast Fuel™ Gasoline Fuel System Cleaner” – to środek do czyszczenia benzynowego układu paliwowego. Jest tak zbudowany, aby po jego zastosowaniu dokładnie oczyścić cały układ paliwowy w tym pompy i wtryskiwacze. Zastosowanie go ma na celu również dodanie składników smarnych do układu paliwowego. „Fuel System Cleaner” ma na celu usunięcie z układu paliwowego osadów węglowych, oczyszczenie wtryskiwaczy, zaworów, komory spalania, przewodów paliwowych i zablokowanych portów.
Czysty i sprawnie działający układ paliwowy przyczynia się do optymalnego spalania paliwa, efektywnego wykorzystania pełnej mocy silnika i oszczędnego zażycia paliwa, oraz zapewnia niski poziom emisji spalin. Czysty i prawidłowo działający układ paliwowy ma szczególnie duże znaczenie w pojazdach z systemem „stop-and go”. Zastosowanie preparatu minimalizuje skutki jazdy na paliwie o kiepskiej jakości. „Fast Fuel™ Gasoline Fuel System Cleaner” jest kompatybilny ze wszystkimi gatunkami benzyny i skuteczny przez co najmniej 5.000 km.

Opis produktu:

 • Czyści cały układ paliwowy w tym pompy i wtryskiwacze.
 • Przyczynia się do niskiej emisji spalin i optymalnego zużycia paliwa.
 • Pomaga osiągnąć maksymalną wydajność silnika.
 • Pomaga osiągnąć maksymalny stopień spalania paliw.
 • Kompatybilny ze wszystkimi gatunkami benzyn.
 • Zaleca się stosować co 5000 km.
 • Produkt występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji), to jest ok. 354 ml.

 

Jak korzystać?

Produkt występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji), to jest ok. 354 ml. Jedno opakowanie przewidziane jest na 60-80 litrów paliwa.
Preparat zastosuj bezpośrednio przed zatankowaniem paliwa.
Dodaj do prawie pustego zbiornika benzyny odpowiednią ilość preparatu, a następnie całkowicie napełnij zbiornik z paliwem.

Fast Fuel™ Injector Cleaner 12 oz (354 ml)

"Fast Fuel™ Injector Cleaner" to preparat, którego receptura powstała w Firmie Golden West w U.S.A. Skład chemiczny preparatu jest zastrzeżony i prawnie chroniony. To nowoczesny i skuteczny w działaniu preparat stworzony do ochrony i czyszczenia układów wtryskowych w pojazdach napędzanych benzyną. Usuwa nagary na zaworach ssących i wydechowych. Chroni układ paliwowy przed korozją. Usuwa gumę i związki węgla z układu paliwowego. Zabezpiecza układ paliwowy przed odkładaniem się w nim osadów. Przywraca prawidłowe dozowanie mieszanki i jej optymalne spalanie, co przekłada się na bardziej ekonomiczne zużycie paliwa. Oczyszczony przez preparat układ paliwowy zapewnia osiągi pojazdu (moc, przyśpieszenie, prędkość maksymalną) na poziomie danych producenta pojazdu, a wielu przypadkach je podnosi. Zapewnia równą i cichszą pracę silnika. Ułatwia rozruch silnika w każdych warunkach (ekstremalnie niska lub wysoka temperatura otoczenia). Część składników preparatu działa na benzynę jako „katalizator” przyczyniając się do efektywniejszego spalania benzyny. Zmniejsza ilość substancji szkodliwych w spalinach. Szczególnie przydatny w samochodach eksploatowanych na krótkich odcinkach i w warunkach miejskich. Preparat jest kompatybilny ze wszystkimi gatunkami benzyn.

Jak korzystać?

Fast Fuel™ Injector Cleaner” jest szybki i łatwy w użyciu. Preparat w opakowaniu 12 oz. (354 ml.) przeznaczony jest na 70 litrów benzyny. Wlać całą zawartość opakowania do prawie pustego zbiornika paliwa, a następnie wypełnić zbiornik benzyną. W przypadku zatankowania mniejszej ilości benzyny, należy zmniejszyć dawkę preparatu proporcjonalnie. Zaleca się stosowanie preparatu przynajmniej raz na 5000 km. przebiegu pojazdu. Zastosuj kiedy zauważysz spadek mocy silnika, że silnik pracuje nierównomiernie, spalanie jest powyżej normy, samochód nadmiernie dymi, zatankowałeś paliwo o kiepskiej jakości lub zabrudzone.

Dostępne opakowania:

 • Występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji), tj. ok. 354 ml.
 • Występuje w opakowaniu 5 galonów amerykańskich, tj. ok. 18,9 litra.

 

Fast Fuel™ Octane Power Boost 12 oz (354 ml)

Prolong „Octane Power Boost” to nowoczesny preparat stosowany jako dodatek do benzyny. Stosowany może być w ciężkich warunkach pracy silnika (holowanie przyczepy campingowej lub łodzi, jazda w trudnym terenie górzystym, jazda po bezdrożach). Aby nie przeciążać silnika otrzymujemy alternatywę – albo zakupić paliwo o zwiększonej liczbie oktanowej, albo zastosować preparat „Octane Power Boost”. Preparat wspomaga równomierną pracę silnika, pomaga przywrócić utracone KM, pomaga utrzymać równomierną pracę silnika bez wahań i „pingowania”. Stosowanie preparatu nie szkodzi czujnikom tlenu i katalizatorom. Konsekwentne stosowanie preparatu przyczyni się do poprawy ogólnej wydajności silnika. Preparat “Fast Fuel™ Octane Power Boost” zawiera: Methylcyclopentadienyl Manganese Tricarbonyl (MMT).

Opis produktu:

 • Pomaga przywrócić utracone KM i optymalny przebieg na zużytym paliwie.
 • Ogranicza stukowe spalanie paliwa, pingi i wahania pracy silnika.
 • Preparat nie szkodzi czujnikom tlenu i katalizatorom.
 • Powoduje legalny wzrost liczby oktanowej.
 • Produkt występuje w opakowaniu 12 oz. (12 uncji) tj. ok. 354 ml.


Jak korzystać?

"Fast Fuel™ Octane Power Boost" jest szybki i łatwy w użyciu. Dodaj pełną zawartość opakowania do prawie pustego zbiornik paliwa, a następnie wypełnij cały zbiornik benzyną. Cała zawartość preparatu przewidziana jest na od 60 do 80 litrów benzyny. Nie należy stosować pełnej zawartości butelki z mniej niż 60 litrami benzyny. Wcześniej obliczyć proporcjonalnie zawartość preparatu, w przypadku zatankowania mniejszej ilości paliwa do zbiornika.