Kategorie

Promocja!

Świece zapłonowe do LPG
PROMOCJA ŚWIEC DO GAZU TRWA DO KOŃCA MIESIĄCA

  ZAPRASZAMY NA ZAKUPY !

Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy
w doborze części, zadzwoń
do nas a otrzymasz fachową
poradę: 601 13 13 13

Centrum pomocy: Wszystko co chcesz wiedzieć o olejach CastrolCastrol Edge

Castrol EDGE, to co mamy najlepszego - dla wymagających kierowców, kochających swoje maszyny!

Z MIŁOŚCI DO SAMOCHODÓW
My, tak jak Ty mamy obsesję na punkcie szybkich samochodów. Ta pasja trwa już 100 lat. Wlewamy ją do każdej butelki Castrol EDGE.
W pełni syntetyczna technologia, zaprojektowana, aby pozostawić daleko w tyle zwykłe oleje, tworzona z pasją dla tych, którzy kochają auta.

Najlepszy dla pasjonatów: kompletne rozwiązanie.
Castrol EDGE to kompletna gama naszych najlepszych w pełni syntetycznych olei, zaprojektowanych, by spełniać 7 kluczowych korzyści dla silnika.

PASJONACI TO NAJWAŻNIEJSI UZYTKOWNICY PRODUKTÓW MARKI CASTROL
Na całym świecie istnieje duża i ciągle powiększająca się grupa kierowców, którzy znają się na samochodach i stawiają im coraz wyższe wymagania. Castrol określa takie osoby mianem pasjonatów.

Przebadaliśmy 7 tysiący pasjonatów na całym świecie. Naszą odpowiedzią na ich wymagania jest Castrol EDGE.
Pasjonaci to koneserzy:
  • Kochają swoje samochody i pragną dla nich najlepszych produktów
  • Cenią sobie jakość i osiągi na najwyższym poziomie
  • Uważają że opłaca się zapłacić więcej za produkt spełniający te wymagania
Co mówią inni?
Wiodący producenci samochodów: BMW, Aston Martin, Rolls Royce, Jaguar, Land Rover, Mini, Volkswagen i Audi używają i rekomendują Castrola.

Na torze
Jeżeli znasz się na wyścigach – wiesz, że najlepsze zespoły wyścigowe na świecie, osiągając najlepsze wyniki używają olejów Castrol EDGE.


Castrol GTX High Mileage

Castrol GTX High Mileage – druga młodość dla samochodów z dużym przebiegiem. To rozwiązanie dla tych, którzy szukają skutecznej ochrony silnika starszych samochodów. Zapewnia maksymalna ochronę w niesprzyjających warunkach jazdy i przedłuża żywotność silnika.

GTX HIGH MILEAGE NIEKONWENCJONALNY OLEJ MINERALNY
GTX High Mileage to rozwiązanie dla tych, którzy posiadają samochody z dużym przebiegiem (powyżej 100 000 km) i chcą przedłużyć trwałość ich silników.

GTX High Mileage to przedłużenie trwałości silnika
Używanie konwencjonalnego oleju mineralnego może przyczynić się do nieprzewidzianych wydatków na naprawy. Stosując olej GTX High Mileage spowolniamy proces zużycia silnika, zwiększając przy tym jego trwałość.

GTX High Mileage to mniejsze zużycie oleju

Zwiększone zużywanie oleju i niski jego poziom w misce olejowej może doprowadzić do przyspieszonego zużycia silnika lub nawet zatarcia. Specjalne składniki GTX High Mileage pozwalają na utrzymanie odpowiedniego poziomu oleju i jednocześnie znacznie redukują jego zużycie.

GTX High Mileage to elastyczność uszczelnień silnika

Gorące paliwo, rozgrzany olej i gazy spalinowe mogą powodować nieodwracalne rozszczelnienie silnika. Uszczelnienia stają się kruche, łamliwe i ulegają spęcznieniu. W efekcie powstają wycieki i zwiększa się zużycie oleju.
Specjalna formulacja dodatków GTX High Mileage pozwala zachować elastyczność uszczelnień silnika przez cały okres eksploatacji.


Castrol Magnatec

Castrol Magnatec – pewność od pierwszej sekundy. To zaawansowana technologia, pozwalająca utrzymać samochód w najwyższej formie na dłużej.
To Formula Inteligentnych Molekul, które zapewniają ciągłą i aktywną ochronę silnika dla osób, które szukają bezproblemowej jazdy.

CASTROL MAGNATEC OLEJ DLA TYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ PEWNOŚCI

Castrol Magnatec to pewna inwestycja w ochronę silnika Twojego samochodu. Castrol Magnatec to pełna gama produktów (syntetyki, poł-syntetyki, mineralne), które dzięki technologii „Inteligentnych Molekuł” sprawią, że Twój samochód zostanie w najwyższej formie na dłużej.

Castrol Magnatec:
  • Aktywna i trwała ochrona silnika
  • Inteligentne Molekuły przywierają do silnika, tworząc trwałą warstwę ochronną
  • Idealnie dopasowany do potrzeb silnika
  • Spełnia wymogi producentów samochodów osobowych