Kategorie

Zobacz nowości

Wolver 5w30 SuperTec 4L
brutto: 94,00 zł
(netto: 76,42 zł)

Promocja!

Świece zapłonowe do LPG
PROMOCJA ŚWIEC DO GAZU TRWA DO KOŃCA MIESIĄCA

  ZAPRASZAMY NA ZAKUPY !

Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy
w doborze części, zadzwoń
do nas a otrzymasz fachową
poradę: 601 13 13 13

Centrum pomocy: Historia olejów QUAKER

Najnowocześniejsze oleje prosto z USA. Wyprodukowane z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą zapewnić swoim silnikom bezpieczeństwo pracy nawet w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych.

Mattias Thörjesson (S) Opel Astra OPC odnosi wiele sukcesów w rallycrossowych mistrzostw Europy. Jest to jeden z czołowych zawodników naszego kontynentu.


Historia

Na przełomie XVII i XVIII wieku, w Pensylwanii w USA, osiedlili się pierwsi kwakrzy - wspólnota z Anglii. Od 1861 roku łącząc się w zespoły, kwakrzy rozpoczęli eksploatację jedynej w swoim rodzaju, wysokoparafinowej ropy naftowej, znanej na świecie pod nazwą ropy pensylwańskiej.
W tym samym roku powstał koncern "Quaker State - Kraina Kwakrów", który pod tą samą nazwą do dnia dzisiejszego eksploatuje te same złoża ropy naftowej i produkuje najlepsze na świecie oleje samochodowe.
Od tamtego czasu zmieniło się wiele. Niezmienna pozostała jakość. Od początku towarzysząca produktom "Quaker State", gwarancja niezawodności, efektywność, źródło satysfakcji użytkownika.

Okres międzywojenny to dynamiczny rozwój motoryzacji USA (Ford T) i wzrost wymagań wobec producentów olejów. Wprowadzenie wysoko-detergentowych olejów HD toruje mu drogę do armii. Jeepy, Shermany i Patrony walczące w czasie II wojny światowej na wszystkich frontach świata używały z powodzeniem olejów "Quaker State".
Armia USA nadal używa olejów "Quaker State" w najnowocześniejszym sprzęcie m.in. w Hammerach.

LEPSZEGO OLEJU NIE ZNAJDZIESZ!